Τετάρτη, 13 Σεπτεμβρίου 2017

Τα 9 από τα 15 τμήματα μας όπως θα προπονούνται από το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Α – ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1.      
ΜΑΝΕ ΗΡΩ

2.      
ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

3.      
ΖΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

4.      
ΖΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5.      
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

6.      
ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΕΙΡΗΛΕΝΑ

7.      
ΣΙΓΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

8.      
ΠΡΙΦΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

9.      
ΖΗΚΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ

10.   
ΣΠΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

11.   
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

12.   
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ

13.   
ΔΑΜΙΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

14.   
ΡΑΠΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ

15.   
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΤΑΠΙΑ

16.   
ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

17.   
ΡΑΜΠΟΥΑ ΑΖΙΖΑ

18.   
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΗ

19.   
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ

20.   
ΑΥΓΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  

21.  
ΚΑΜΠΟΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ




  


Προστίθενται στο τμήμα αυτό, Ασία Κουόλ και Κέλλυ Ευθυμιάδη για τους αγώνες.


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Β
1.      
ΚΟΚΟΣΙΩΤΗ ΒΑΝΑ

2.      
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

3.      
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

4.      
ΚΑΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑΝΤΑ

5.      
ΑΡΓΥΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

6.      
ΤΖΙΡΤΗ ΜΑΡΙΑ

7.      
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ

8.      
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

9.      
ΤΣΙΜΠΙΣΗ ΜΑΡΙΝΙΚΗ

10.   
ΒΛΑΣΣΗ ΕΙΡΗΝΗ

11.   
ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

12.   
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

13.   
ΒΕΛΛΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

14.   
ΒΕΣΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ

15.   
ΔΕΛΑΣΟΥΔΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

16.   
ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΕΒΕΛΙΝΑ

17.   
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 

18.   
19.
ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑ 


        


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Γ –  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1.      
ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

2.      
ΑΛΑΦΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ

3.      
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΛΙΝΑ

4.      
ΠΕΡΕΪΡΑ ΜΑΡΙΑ

5.      
ΚΑΝΤΖΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

6.      
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΑ

7.      
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

8.      
ΜΠΕΓΚΑΪ ΑΤΖΕΛΙΝΑ 

9.      
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

10.   
ΚΟΥΡΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

11.   
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

12.   
ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

 
Προστίθενται στο τμήμα αυτό για τους αγώνες των Παγκορασίδων οι : Μαριλένα Πρίφτη, Ειρηλένα Ανδρακάκου, Πάμαιρη Αφεντάκη, Μαρία Σιγάλα.


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Δ
1.
ΜΑΣΤΡΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ

2.      
ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

3.      
ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

4.      
ΓΙΑΝΝΑΚΟΔΗΜΟΥ ΑΝΤΑ

5.      
ΚΟΣΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ

6.      
ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

7.      
ΑΝΤΟΥΑΝ ΕΛΛΗ

8.      
ΓΚΕΡΑ ΑΡΜΕΛΑ

9.      
ΘΕΟΥ ΝΑΓΙΑ

10.   
ΚΟΤΣΙΡΑ ΒΑΣΙΑ

11.   
ΛΑΤΣΚΑ ΣΑΜΠΡΙΝΑ

12.   
ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΩΝ/ΝΑ

13.   
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

14.   
ΡΑΦΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

15.   
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΠΟΘΗΤΗ

16.   
ΠΑΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1.      
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2.      
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

3.      
ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

4.      
ΛΕΚΑΪ ΧΡΥΣΑ

5.      
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

6.      
ΛΑΓΩΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

7.      
ΝΤΟΥΛΑΪ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

8.      
ΣΑΚΑΡΑΚΗ ΒΑΝΑ 

9.      
ΜΕΝΕΓΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 

10.   
ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 

11.   
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

12.
ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

  






Στο τμήμα αυτό θα προστεθούν για τους αγώνες οι : Αννα Κωστούρου, Μυρσίνη Δελασούδα, Σταυρούλα Αργυρέα, Μαρία Τζίρτη.


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ
1.      
ΣΑΚΙΣΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2.      
ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

3.      
ΜΟΥΣΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

4.      
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

5.      
ΖΗΛΙΕΡΗ ΛΑΜΡΠΙΝΗ

6.      
ΨΑΡΑΚΗ ΜΑΡΤΙΝΑ

7.      
ΓΙΑΛΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

8.      
ΠΥΚΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

9.      
ΛΑΦΑΖΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10.   
ΜΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

11.   
ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

12.   
ΠΑΝΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

13.   
ΠΙΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

14.   
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

15.   
ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΑΝΑΜΠΕΛΑ

16.   
ΒΑΡΝΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

17.   
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

18.   
ΔΗΜΕΛΑ ΣΟΦΙΑ

19.   
ΨΑΘΑ ΑΡΤΕΜΙΣ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Δ
1.      
ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ

2.      
ΚΟΜΗ

3.      
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

4.      
ΚΥΡΙΤΣΗ

5.      
ΚΟΚΚΩΝΗ Β.

6.      
ΓΚΟΥΛΗ

7.      
ΓΡΑΨΑ

8.      
ΠΡΕΚΑ

9.      
ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ

10.   
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

11.   
ΝΑΟΥΜ

12.   
ΣΤΑΥΡΙΔΗ

13.   
ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ

14.   
ΜΠΑΖΑΝΟΒΑ

15.   
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ

16.   
ΜΠΑΛΤΑ

17.   
ΤΖΩΡΤΖΟΥ

18.   
ΔΡΙΒΑ




  




Τα τμήματα Baby Volley,  Πορφυράκια, Θάλεια, Κλειώ -Τερψιχόρη, Παγκορασίδες Ε, Ενήλικες Γυναίκες, είναι υπό συγκρότηση και οι αθλήτριες που εντάσσονται σε αυτά, θα αναφερθούν σε νεότερη ανάρτηση, καθώς, ακόμα, αρκετά  παιδιά δεν έχουν εμφανισθεί στις προπονήσεις, άλλα δεν έχουν εγγραφεί και άλλα έρχονται κοντά μας, σε καθημερινή βάση.
Ενδεχομένως, από ανθρώπινο λάθος, να λείπει κάποιο παιδί από τις λίστες, αλλά, εδώ είμαστε για να διορθώσουμε.
Σε πρώτη φάση, θα ανακοινωθούν αύριο τα παιδιά που θα μπούν στις Παγκορασίδες Ε και την Παρασκευή, τα παιδιά που θα είναι στο τμήμα Κλειώ-Τερψιχόρη.
ΠΡΟΣΟΧΗ : Οι προπονήσεις των τμημάτων με την, νέα, σύνθεση τους θα ξεκινήσουν το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου, εκτός από το νεοσύστατο των Παγκορασίδων Ε, που θα αρχίσει την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου. 
Τα παιδιά μην βιασθούν να μετακινηθούν, γιατί, θα δημιουργηθεί χασμωδία στις προπονήσεις Πέμπτης και Παρασκευής.
Προγράμματα προπονήσεων θα δοθούν στα παιδιά το Σαββατοκύριακο, σε κάθε τμήμα ξεχωριστά, στο Σαλπέας ή το Γυμνάσιο.
Οι λίστες συγκροτήθηκαν μετά από σύσκεψη των προπονητών και των προπονητριών και οι εισηγήσεις τους έγιναν στο ακέραιο δεκτές από την Επιτροπή Βόλεϊ.
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ : Μην αρχίσετε να ...μετράτε πόσα παιδιά έχει το Βόλεϊ του Πορφύρα, προσθέτοντας τις λίστες. Για...κάποιο λόγο, θα μας εμπιστεύονται οι γονείς ότι πολυτιμότερο έχουν στον κόσμο, αυτό είναι το μόνο που μετρά....